Klimatizace

Společnost Daimond nabízí instalace i servis klimatizací přesně tam, kde je o ně zájem; v rodinných domech, bytech, kancelářích i obchodních prostorách. Hledáte-li klimatizace nebo například chladicí boxy v Brně, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného řešení, a to od samotného návrhu a projekce až po realizaci a zabezpečení následného servisu.

Klimatizace jsou základním systémem, který udržuje v určitých prostorách komfort ve formě stále teploty. Ačkoli je primární funkcí klimatizací chlazení, běžnou součástí již v dnešní době bývá varianta teplovzdušného topení. Ke klimatizacím neodmyslitelně patří také další funkce, jako je filtrace či vysoušení vzduchu. 


Fujitsu klimatizace

Rozhodujete se právě o pořízení klimatizace? Našim zákazníkům doporučujeme zařízení společnosti Fujitsu, u kterých máme jistotu vysoce kvalitního provedení všech součástí. Klimatizace výrobce Fujitsu naleznou využití jak v bytech či rodinných domech, tak i v komerčních prostorách. Od výrobků Fujitsu očekávejte nízké provozní náklady, spolehlivý provoz a šetrnost k životnímu prostředí.

Portfolio klimatizací Fujitsu zahrnuje jak malé jednotky pro menší místnosti, tak velké klimatizační systémy pro velmi náročné provozy. O jejich kvalitě vypovídá i to, že se prodávají ve více než stovce zemí světa. Není divu, společnost Fujitsu má 70letou tradici také v jiných průmyslových odvětvích.

Klimatizace Fujitsu mohou teplotu vzduchu v místnosti nejen zvýšit či snížit, ale pomocí filtrů vzduch také pročistí. Díky řízenému proudění vzduchu navíc zabrání pocitu nepříjemného průvanu.

Pomůžeme vám vybrat vhodný přístroj. Jako autorizovaný prodejce známe užití i specifikaci jednotlivých typů klimatizací Fujitsu. Naše společnost Daimond je již 16 let autorizovaným dealerem právě klimatizací značky Fujitsu. Můžete se tedy spolehnout na to, že dobře nakoupíte, a také na to, že vám klimatizaci odborně nainstalujeme. Spojení firem Daimond a Fujitsu je zárukou kvalitního a profesionálního řešení, přičemž vždy klademe důraz na špičkovou kvalitu bez kompromisů.

Více informací o klimatizacích Fujitsu 


Klimatizace do bytu

Klimatizace se stává nepostradatelným standardem v životě moderního člověka. Ačkoli to dříve nebylo úplně obvyklé, dnes se klimatizace běžně instaluje i do bytů. V horkých dnech vám klimatizace zajistí pohodlí a jejich snadná ovladatelnost i instalace přinese uživatelům přesně to, co od ní vyžadují - tedy stálou teplotu.

Vybírat můžete z několika typů i designů. My vám vždy odborně poradíme, aby vybraný typ klimatizace byl tím nejvhodnějším a nejefektivnějším řešením pro váš byt.

Nízká hlučnost

Nemějte strach z vysoké hlučnosti zařízení. Klimatizace jsou navrhovány a následně vyráběny tak, aby do vašeho domova zapadly, udělaly z něj příjemnější místo a přitom nerušily, a to ani vzhledem, ani zvukem. Naši klienti jsou často překvapeni, nakolik může klimatizace pobyt doma zpříjemnit.  

Pomoc při alergiích a znečištění ovzduší

Kromě toho, že vám klimatizace v parném létě byt ochladí, může být vítaným pomocníkem i při alergiích. Některé klimatizace totiž obsahují filtry, které umí alergeny zadržet. Pořízení klimatizace doporučujeme i lidem žijícím v centrech hlučných měst, pro které je větrání nepříliš vhodné kvůli hluku i znečištění. 

Typy klimatizací do bytu:

  • nástěnné klimatizace
  • podstropní
  • mezistropní
  • kazetové
  • mobilní klimatizace

Ať už si vybere jakýkoli typ klimatizace, jsme přesvědčení, že vám bude doma dobrým pomocníkem a naplní vaše představy o spokojeném a dokonalém domově. Nemusíte se bát, že by klimatizace narušila atmosféru vašeho bytu. Design námi dodávaných a montovaných klimatizací odpovídá jak moderním nárokům, tak individuálním požadavkům každého zákazníka. Společnost Daimond se o vaše požadavky typu klimatizace Brno či vzduchotechnika Brno ráda postará. 

Více informací o klimatizaci do bytu 


Klimatizace do rodinných domů

Také nemáte rádi horké letní noci, protože nemůžete spát? Vhodným řešením by mohla být právě klimatizace. Ta nejen chladí, ale také čistí vzduch v místnosti. Využijete ji také v případě, že jste vy nebo vaše děti alergici. Vhodná je především ve městech, kde je větrání kvůli hluku a špatnému vzduchu tou horší variantou.

Klimatizace by měla mít několik důležitých vlastností. Jednou z nich je tichý provoz. Další, neméně důležitou vlastností je ekonomický a ekologický provoz, díky kterému nebudete platit více, než je opravdu nutné.

Funkcí klimatizace je nejen chlazení a udržování teploty, ale lze ji využít i při odvlhčování nebo větrání. Dnešní moderní přístroje dokáží dokonce zahřát. Takové vytápění se nejčastěji doporučuje na jaře a na podzim, tedy při teplotách lehce nad nulou.

Více informací o klimatizaci do rodinných domů


Klimatizace do kanceláří

Stále více firem a úřadů vybavuje své prostory klimatizací. Je to proto, že klimatizace v kancelářských prostorách zkvalitňuje pobyt nejen přítomným zaměstnancům, ale i všem příchozím zákazníkům a návštěvám.

Komerční prostory dělíme na několik skupin, přičemž pro každou skupinu existují vhodná zařízení. My jsme připraveni vám pomoci s výběrem té pravé klimatizace pro vaši kancelář, případně celou budovu.

Větší kanceláře, obchody a haly

Máte větší kancelář, obchodní prostory nebo velkou halu? V takovém případě je vhodnější realizace klimatizace celých budov. Samostatnou kapitolou je pak chlazení technických prostor.

Klimatizační jednotky, které jsou určeny pro větší komerční prostory, se vyznačují zejména tichým chodem a jednoduchým ovládáním. Taková klimatizace je navíc schopna tzv. autodiagnostiky, což v případě technických komplikací výrazně usnadňuje servis a nápravu. Společnost Daimond se vám o servis v Brně postará ráda stejně jako o vzduchotechniku a chlazení.

Více informací o klimatizaci do kanceláří a obchodních prostor 


Typy klimatizací

Společnost Daimond vám také pomůže zorientovat se v typech klimatizací, kterých je v dnešní době velké množství. 

Více informací o jednotlivých typech klimatizací 


Potřebujete poradit? Informovat se o možnostech klimatizace u Vás?

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu