O nás

Daimond - chlazení je společnost s 25 letou tradicí. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby v oblasti dodávek klimatizací, chlazení a vzduchotechniky na klíč. Za svou praxi jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují nás dále.


Čím se zabýváme

DAIMOND - chlazení je přední česká společnost, založená v roce 1994, zabývající se prvky vzduchotechniky a klimatizací na klíč. K hlavním činnostem, které vykonáváme, patří servis a montáž klimatizací, teplovzdušného vytápění, větrání, vlhčení či odvlhčování a mnoho dalšího. Spolupracujeme s mnoha významnými výrobci a dodáváme a montujeme vzduchotechnické prvky. Mezi nejrozšířenější prvky patří mobilní, nástěnné nebo mezistropní klimatizace Daikin, chlazení Fujitsu či velmi rozšířené klimatizace Sinclair. Mimo to instalujeme kompresorová chladící zařízení a chladící boxy.

Máte strach z výskytu nepříjemných plísní a vlhkosti, které se objevují nejvíce v nevětraných prostorách? Vzduchotechnika tyto starosti rychle vyřeší a vymění vzduch ekologickým, hygienickým a zároveň ekonomickým způsobem. Vzduchotechniku využijete v rodinných domech, kancelářích či prašných prostorách. Dopřejete si zdravější a čistší vzduch formou kvalitního provzdušnění. Přijďte si k nám pro radu a my vám zajistíme realizaci vzduchotechniky zahrnující montáž klimatizace a záruční i pozáruční servis klimatizace 

Funkce ochlazování je v mnoha typech prostor velice důležitá. Na správnou vnitřní teplotu by měli dbát nejen obyvatelé bytů a domů, ale především zaměstnavatelé. Podle výzkumů má totiž teplota interiérů významný vliv na pracovní podmínky a s nimi spojenou produktivitu práce. Pro tyto účely Vám v Daimondu nabízíme nástěnné a mobilní klimatizace, kompresorová chladící zařízení, chladící boxy i průmyslové instalace.

Základním systémem, který udržuje v určitých prostorách komfort ve formě stálé teploty, je klimatizace. Ačkoli je klimatizace široce chápána především jako zdroj chlazení, v dnešní době jsou klimatizace doplňovány též teplovzdušným topením. Zároveň plní funkci filtrace a vysoušení vzduchu.


Daimond v datech

  • Od roku 1996 jsme autorizovaným dealerem firmy FUJITSU Ltd.
  • Od roku 2000 jsme také autorizovaným dealerem firmy DAIKIN.
  • Od roku 2002 centrála přestěhována v Brně na Vídeňskou 56a, kde je součástí i jeden ze skladů a dílna chlazení.
  • Od roku 2004 držitelem certifikátu ISO 9001:2001.
  • Od roku 2006 funguje nová klempířská dílna v Brně-Řečkovicích.
  • Od roku 2007 autorizovaným dealerem SINCLAIR.
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu