Chlazení

Společnost Daimond Vám nabízí chlazení právě tam, kde je sami potřebujete. Za společnost mluví její spokojení zákazníci a dlouholeté zkušenosti. 

Chlazením rozumíme ochlazování průmyslových prostorů, tedy prostorů, ve kterých se nevyskytují lidé. Funkce ochlazování je v mnoha prostorech naprosto nezbytná, jejím hlavním důvodem je udržování provozní teploty. Společnost Daimond za tímto účelem nabízí kompresorová chladící zařízení, a to od předních výrobců. Soustředí se také na chladicí boxy a průmyslové instalace. Navíc zajišťuje i kompletní servis.


Chladicí boxy

Chladicí boxy jsou stejně jako mrazicí boxy určeny k uchovávání potravin různých kategorií, zejména ovoce, zeleniny a masa. Je možné je umístit prakticky kamkoliv. Chlazení zajišťuje chladicí jednotka. Boxy jsou běžně vybaveny podlahou s úpravou proti skluzu, regály s policemi, dveřmi s bezpečnostní západkou a dalším. Dle požadavků mohou disponovat i speciálními úpravami. Teplota v chladicích boxech se pohybuje přibližně mezi -2°C a 4°C, v mrazicích boxech jde o teplotu -18°C až -20°C.

Při výběru chladicích boxů hraje kromě upřednostňovaného výrobce roli také velikost boxu, jeho vzhled a cena. Daimond se zabývá kompletní realizací chladicích boxů, a to od výběru až po instalaci a servis. Hledáte-li tedy chladicí boxy či servis v Brně, společnost Daimond je vám k dispozici. Vždy jsou využívány nejmodernější technologie, a to tak, aby byl zajištěn bezproblémový chod, vysoký výkon, nízká spotřeba, přiměřená míra hlučnosti a další.


Chladicí místnosti

Chladicí místnosti je možné využít nejen v potravinářských provozech či restauracích pro uchovávání potravin, ale také v nemocnicích, farmaceutickém průmyslu, laboratořích a podobně. Chlazení probíhá v teplotním rozmezí přibližně 2°C až 10°C. Chladicí místnosti jsou vyráběny ze spolehlivých, vysoce kvalitních materiálů. Typicky jsou vybaveny podlahou s protiskluzovými úpravami, oblými rohy, materiálem, který lze snadno čistit, vnitřním osvětlením, bezpečnostní pojistkou pro otevření zevnitř a podobně. Vzhledem ke konstrukci jsou také zaručeny minimální teplotní ztráty.

Společnost Daimond se zabývá dodávkou, instalací a servisem chladicích místností předních výrobců. Zaměřuje se i na vinotéky, ve kterých lze uchovávat víno v nejvyšší možné kvalitě. Vinotéky udržují stabilní teplotu, vlhkost a vůbec nejvhodnější skladovací podmínky.


Kompresorová chladicí zařízení

V základním provedení se chladicí kompresorový okruh skládá z chladivového kompresoru, kondenzátoru, expanzního ventilu, výparníku a dále z návazných jisticích a regulačních prvků. Komponenty jsou propojeny potrubím v hermeticky uzavřeném chladivovém okruhu a naplněny pod tlakem vhodným chladivem, doplněným olejem pro mazání třecích ploch kompresoru.

V současné době patří mezi nejdostupnější zařízení kompresorové boxy, které bez ohledu na teplotu okolí udržují uvnitř teplotu pod bodem mrazu a nabízejí vysoký výkon i přes zachování kompaktních rozměrů. Výjimkou nejsou ani kompresorové lednice, které jsou co do uspořádání podobné klasickým domácím lednicím. Společnost Daimond vás ani v této oblasti nezklame a vašim požadavkům typu chlazení Brno, vzduchotechnika Brno či klimatizace Brno ráda vyhoví.


Chlazení odpadů ze stravovacích provozů

Chlazení, a to ať už chladicí boxy či místnosti, je možné využít také k chlazení odpadů ze stravovacích provozů, kde je třeba se řídit zákonnými podmínkami pro nakládání s odpadem.
Společnost Daimond se proto zabývá i dodávkou, instalací a servisem chlazení ve stravovacích provozech.


Potřebujete poradit? Informovat se o možnostech chlazení u Vás? 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu