Klimatizace do bytu

Klimatizace se stává nepostradatelným standardem v životě moderního člověka. Ačkoli to před několika lety nebylo obvyklé, dnes se klimatizace běžně pořizuje i do bytů. V horkých dnech vám klimatizace zajistí pohodlí a jejich snadná ovladatelnost i instalace přinese uživatelům to, co od ní vyžadují - stálou teplotu. Můžete si vybírat z několika typů i designů. Naši pracovníci vám vždy odborně poradí, aby vybraný typ klimatizace byl pro váš byt tím nejvhodnějším a nejefektivnějším. Firma Daimond vám zajistí nástěnnou, podstropní, mezistropní, kazetovou či mobilní klimatizaci.


Nástěnná klimatizace je tvořena dvěma částmi, z nichž jednu umístíte v bytě a druhou kamkoli ven, například na venkovní stěnu střechu, balkón a podobně. Obě části jsou propojeny měděným potrubím, vy tak budete mít jistotu stálé teploty kdykoli budete potřebovat.

Podstropní modely, jak už jejich název sám napovídá, vám naši technici namontují přímo na strop. Montáž tohoto typu klimatizace je velmi jednoduchá a zařízení je navíc prostorově nenáročné. Tyto klimatizace obsahují i antibakteriální filtr a pomocí lamel si můžete nastavit směr proudícího vzduchu. Nemusíte se bát, že by tato klimatizace nějak narušila ráz vašeho bytu, na stropě si jí návštěvníci nejspíš ani nevšimnou.

Pokud máte rádi okamžitá řešení, jsou zde pro vás mobilní klimatizační jednotky. Tato zařízení nemají venkovní část, teplo je odváděno pomocí silné hadice. Tu můžete jednoduše vystrčit pootevřeným oknem. Pro tento druh klimatizace hovoří jak její pořizovací cena, tak i mobilita zařízení. Nebudete potřebovat ani odbornou montáž.

Ať už si prostřednictvím naší firmy vyberete jakýkoli typ klimatizace, věříme, že vám bude doma dobrým pomocníkem a naplní vaše představy o spokojeném a dokonalém domově. Nemusíte se bát, že by klimatizace narušila atmosféru vašeho bytu. Design námi dodávaných a montovaných klimatizací odpovídá moderním nárokům. Velmi důležité je vybrat vhodné umístění, ale i s tím vám pomohou naši pracovníci, na které se můžete plně spolehnout. Rovněž zajišťujeme i servis.

Nemusíte mít ani strach z vysoké hlučnosti zařízení, klimatizace jsou vyráběny tak, aby do vašeho domova zapadly, udělaly z něj příjemnější místo a při tom nerušily. Ani vzhledem, ani zvukem. Budete až překvapeni, na kolik vám může klimatizace zpříjemnit pobyt u vás doma. Krom toho, že v parném létě váš byt ochladí, může být vítaným pomocníkem i při alergiích. Některé klimatizace totiž obsahují filtry, které alergeny zadrží. O koupi klimatizace by měli přemýšlet i lidé, žijící v centrech hlučných měst, pro které je větrání nevhodné kvůli hluku i znečištění.


Potřebujete poradit? Informovat se o možnostech klimatizace do bytu u Vás? 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu