DAIMOND - chlazení

Klimatizace, vzduchotechnika, chlazení Brno - dodávka a realizace na klíč

543 210 162
slide slide slide slide slide

Klimatizace Fujitsu


Pokud se právě rozhodujete pro koupi klimatizace, jistě vás zaujmou výrobky společnosti Fujitsu. Ta na český trh dodává vysoce kvalitní produkty. Jejich využití oceníte jak v bytech či rodinných domech, tak i v komerčních prostorách. Navíc můžete očekávat nízké provozní náklady i spolehlivý provoz a šetrnost k životnímu prostředí. Klimatizace Fujitsu jsou vyráběny od malých jednotek, až po systémy pro opravdu náročné zákazníky. O jejich kvalitě vypovídá i to, že se prodávají ve více než stovce zemí světa. Není divu, společnost Fujitsu má 70-letou tradici i v jiných průmyslových odvětvích.

Teplota vzduchu v místnosti spolu s jeho vlhkostí vytváří tepelnou pohodu. Klimatizace se využívají, aby bylo docíleno ideálního klimatu. Klimatizace Fujitsu mohou teplotu v místnosti nejen zvýšit či snížit, ale pomocí filtrů vzduch také pročistí. Díky řízenému proudění vzduchu navíc zabrání pocitu nepříjemného průvanu. Firma Fujitsu přišla se zajímavým automatickým nastavováním lamel, které usměrňují proudění vzduchu. Pokud jde o chlazení, studený vzduch proudí nahoru, kde ochlazuje nejteplejší vzduch, když je klimatizace v režimu ohřívání, ohřívá spodní a nejstudenější vrstvy vzduchu.

Klimatizace Fujitsu - vybrané reference

Firma Fujitsu vyrábí svá zařízení v mnoha typech, stačí si jen vybrat. Zakoupit můžete například zařízení split, které se využívá především v menších obytných prostorech, jako jsou byty. Jedná se o dvě klimatizační jednotky, z nichž jedna je umístěna uvnitř bytu a druhá venku.

Dalším vyhledávaným zařízením je tzv. multisplit. Ten funguje na stejném principu jako výše popsaný, jen vnitřních jednotek může být hned několik. To využijí ti, kteří chtějí mít klimatizaci v několika místnostech. Tento typ je tedy vhodný spíše pro majitele rodinných domů nebo méně rozlehlých kanceláří. Fujitsu se samozřejmě neomezuje jen na malá zařízení, dokáže ochladit i provozy, velká nákupní centra a mnohé další.

Vhodný přístroj vám pomůže vybrat autorizovaný prodejce, který zná užití i specifikaci jednotlivých typů klimatizací. Firma Daimond je výhradním dealerem klimatizací Fujitsu. Můžete se tedy spolehnout na to, že dobře nakoupíte, ale také na to, že vám klimatizace bude odborně nainstalována. Spojení firem Daimond a Fujitsu vám poskytne jedinečnou možnost získání špičkové kvality.

 

Ocenění Fujitsu klimatizací


Ploché klimatizační jednotky FUJITSU série LT / LU získaly prestižní ocenění „red dot design award: product design 2012“ udílené německým Design Zentrum Nordrhein Westfalen. 

Fujitsu reddot design award

„Red dot“ je v současné době považováno za jedno ze tří nejvýznamnějších designových ocenění na světě. Výrobky jsou hodnoceny podle mnoha kritérií - kromě designu se posuzuje stupeň inovace, funkčnost, kvalita, trvanlivost, ergonomie a ekologie. Klimatizační jednotky série LT / LU uspěly v konkurenci 4 515 výrobků z 58 zemí celého světa. Série LT / LU vyniká plochou konstrukcí a zároveň zvýšenou energetickou úsporností.

Jednotky této série již dříve získaly dvě další designová ocenění „iF product design award 2012“ (Německo) a „Good Design Award 2011“ (Japonsko).

 

Potřebujete poradit? Informovat se o možnostech klimatizací Fujitsu u Vás?