DAIMOND - chlazení

Klimatizace, vzduchotechnika, chlazení Brno - dodávka a realizace na klíč

543 210 162
slide slide slide slide slide

Klimatizace do kanceláří


Většina z nás zná dlouhé fronty na nejrůznějších úřadech. Člověk se potí, vzduch bývá těžký a nedýchatelný. V takových případech si jistě přejete, aby stačilo otočit knoflíkem a teplota i kvalita vzduchu se změnila. Stále více firem a úřadů proto pokládá za nezbytné vybavit své prostory klimatizací. Zkvalitňují tak pobyt nejen svým zaměstnancům, ale i všem ostatním, kteří zde musí něco vyřídit.

Komerční prostory je možno rozdělit do několika skupin a pro ty vybrat nejvhodnější zařízení. Firma Daimond má s komerčními prostory bohaté zkušenosti, zcela jistě vybere vhodný typ klimatizace i pro vaši firmu. Zvolit můžete také způsob instalace, buďto po jedné klimatizační jednotce venku a vevnitř, nebo po více jednotkách vevnitř a jedna bude vždy umístěna venku. Klimatizační jednotky vám kanceláře nejen příjemně ochladí, ale umějí i zatopit v případě nepříznivého počasí. Pro menší kanceláře nebo obchody je možno použít i jednotky pro bytovou klimatizaci.

Klimatizace do kanceláří - vybrané reference

Pokud se jedná o větší kanceláře, obchody či haly, pak je vhodnější využít klimatizace celých budov. Samostatnou kapitolou je pak chlazení technických prostor. Pro větší komerční prostory jsou určeny klimatizační jednotky, které se vyznačují tichým chodem a jednoduchým ovládáním. Taková klimatizace je navíc schopna autodiagnostikovat případné problémy, čímž usnadňuje i servis. Dojde-li k výpadku elektrického proudu, po jeho opětovném zapojení se automaticky obnoví činnost systému.

S výběrem té pravé klimatizace pro vaši kancelář či celou budovu vám pomohou naši odborníci. Klimatizaci určitě neberte na lehkou váhu. Především v horkých dnech, kdy v kancelářích používáte i kopírky nebo počítače. Každý přístroj vytváří teplo a měl by se i ochlazovat.

Lidský organismus ale není stroj a při vysokých teplotách se efektivita práce určitě nezvýší. Navíc některé kanceláře nejsou dostatečně odvětrávány, ať kvůli hluku, nebo nadměrnému znečištění ovzduší. Klimatizace vzduch nejen ochladí, ale především pročistí, dokáže z něj odstranit alergeny i nečistoty. V takových kancelářích budou spokojeni nejen zaměstnanci, ale návštěvníci, kteří sem zamíří. Problémem není klimatizovat ani velké budovy, jako jsou například knihovny, nákupní centra, obchody, sídla firem a mnoho dalších. Vždy je ale důležité vědět, na koho se obrátit. U nás jste vždy na správné adrese.

 

Potřebujete poradit? Informovat se o možnostech klimatizace do kanceláře u Vás?